پربازدیدترین مطالب

لابراتوار هارد ایران | بازیابی هارد | ریکاوری و تعمیر هارد اکسترنال

واحد فنی

واحد فنی

تعمیر هارد WD

 

تعمیرهارد WD را میتوان به دو دسته تعمیرهارد اکسترنال WD وتعمیرهارد اینترنال WD دسته بندی نمود.( WD hard disk repair vs WD hard disk recovery ) 

بعلاوه باید درنظر داشت که هدف از تعمیر هارد WD ، استفاده مجدد از هازد WD میباشد و یا ریکاوری هارد WD ، زیرا پروسه تعمیر هارد WD یا ریکاوری هارد WD متفاوت است.  

مشاهده میشود بیشتر مراکز نمایندگی هارد وسترن دیجیتال نسبت به تعمیر هارد WD اقدام نمیکنند و تنها هارد وسترن دیجیتال خراب را با هارد جدید تعویض میکنند.

حال نکته اینجاست که اگر بازیابی اطلاعات هارد مدنظر باشد میبایست ابتدا عمل ریکاوری هارد WD انجام گیرد.

مشکلات هاردWD موارد مختلفی دارد که برخی از انها عبارتند از:

 1.کند شدن هاردWD"

2.تعمیرهارد WDضربه خورده"

3.عدم شناسایی هارد اکسترنال WD

4.تعمیرهارد اینترنال WD

5.تعمیر بدسکتور هارد WD

 از آنجایی که خرابی فریمور هارد WD مرسوم بوده و شاید نتوان به کمک نرم افزار آپدیت فریمور هارد وسترن دیجیتال این ایراد را برطرف نمود ، نیاز به ابزارهایی همچون PC3000 میباشد تا بتوان به کمک ان نسبت به تعمیرهارد WD اقدام نمود.

 

لازم به ذکر که در عمده موارد  مشاهده میشود به علت دستکاری هارد توسط مشتریان و یا مراکز غیرمعتبر، آسیب های جبران ناپذیری به هارد مشتریان وارد میشود و توصیه میشود درصورت بروز خرابی ، جهت تعمیرهارد WD بدون دستکاری ، به مراکز تخصصی تعمیرهارد مراجعه نمایید تا بدون مشکل کار ریکاوری هارد WD شما بدرستی انجام پذیرد.

 

بازیابی اطلاعات هارد لپ تاپ Dell 

در برخی از مدلهای لپ تاپ Dell به دلیل ایراد طراحی که در این دستگاه ها وجود دارد ، کاربر با مشکلاتی از قبیل شناسایی هارد لپ تاپ و یا کندی هارد مواجه می شود که اغلب این مشکلات بر اثر جابجایی دستگاه و یا ضربه ای ناگهانی روی لپ تاپ به وجود می آید ، که پس از مشاهده ایراد در هارد لپ تاپ ، به دنبال نشانه های سوختن هارد لپ تاپ می روند.


علائم خرابی هارد لپ تاپ :

- بالا نیامدن سیستم عامل ( ویندوز )
- کندی هارد لپ تاپ
- عدم شناسایی هارد لپ تاپ ( دیتکت نشدن هارد )
- صدای غیر متعارف هارد و صدای تق تق هارد لپ تاپ
- ارور صفحه آبی
- ......


بعد از مشاهده مشکل هارد لپ تاپ ، ابتدا باید بررسی شود به چه علتی آسیب وارد شده و راهکار حل مشکل چیست؟ ولی آنچه در اینجا دارای اهمیت می باشد اینکه اطلاعات هارد سوخته دارای اهمیت می باشد ، که باید گزینه بازیابی هارد سوخته مورد توجه قرار گیرد . در مواردی که لپ تاپ ضربه خورده ، هد هارد لپ تاپ آسیب دیده است و نیاز به جراحی هارد می باشد تا بازیابی اطلاعات هارد خراب انجام شود.

در مواردی که هارد شناسایی نمیشود بهتر است تعمیر هارد با دستگاه PC3000 انجام شود تا با دستکاری کمتر ، هزینه تعمیر هارد لپ تاپ را بصورت چشم گیری کاهش داد. در باقی موارد کاربران به دنبال نرم افزار ریکاوری هارد لپ تاپ و به تبع آن آموزش ریکاوری لپ تاپ می روند که استفاده از نرم افزارهای غیر اورجینال به هارد آسیب بیشتری وارد می کند و شانس ریکاوری هارد لپ تاپ را پایین می آورد و قطعا باعث افزایش هزینه بازیابی اطلاعات هارد سوخته می شود.

در تمامی شرایط ذکر شده ، به کاربران توصیه میشود که بدون دستکاری هارد و قرار دادن هارد در اختیار افراد غیر متخصص به این مرکز مراجعه نموده تا با استفاده از بروزترین ابزارهای جراحی و بازیابی اطلاعات تمامی دیتاهای مورد نظر را به صورت کامل ریکاوری شده و با همان پوشه بندی اولیه در اختیار شما گیرد.

 

آموزش حذف پسورد هارد اکسترنال WD 

 

حذف پسورد هارد دیسک اکسترنال | آموزش برداشتن پسورد هارد اکسترنال WD

ابزارهای مختلفی برای حذف پسورد هارد دیسک وجود دارد ، اما آنچه در اینجا می آموزیم آموزش نحوه برداشتن هارد اکسترنال و یا همان بازکردن قفل هارد اکسترنال WD است .

 

چگونه پسورد هارد اکسترنال را برداریم ؟

برداشتن پسورد هارد اکسترنال WD به سادگی حذف پسورد هارد لپ تاپ نمی باشد . برای این منظور شرکت وسترن دیجیتال (Western Digital) ابزارهای مختلفی را جهت تغییر پسورد هارد اکسترنال ، باز کردن قفل هارد اکسترنال WD ، حذف و برداشتن پسورد هارد اکسترنال WD ارائه کرده است .

 


آموزش حذف پسورد هارد اکسترنال WD به کمک WD Security :

وقتی مشتریان پسورد هارد اکسترنال خود را فراموش میکنند به دنبال راه حلی برای بازیابی پسورد هارد خود هستند ولی مهمترین نکته که باید در نظر گرفت اطلاعات هارد شما توسط پسورد ، رمزگذاری (Encryption) شده ، اینکه دقیقا نحوه رمزگذاری هارد اکسترنال WD چگونه می باشد ما را به این نکته می رساند که این شرکت از الگوریتمهای پیچیده ای استفاده کرده است که با حذف پسورد هارد اکسترنال WD توسط نرم افزار WD Security تمام اطلاعات هارد شما فرمت میشود و اطلاعات قابل بازیابی نیست .آموزش استفاده از نرم افزار و نحوه برداشتن پسورد هارد اکسترنال WD به کمک آن در ویدیو " آموزش حذف پسورد هارد اکسترنالWD | برداشتن رمز هارد دیسک " موجود در قسمت ویدیو سایت بصورت کامل آموزش داده شده است .

لابراتور هارد ایران با در دست داشتنن ابزارهای تخصصی نسبت به حذف پسورد انواع هارد اکسترنال ، برداشتن پسورد هارد لپ تاپ و باز کردن قفل هارد دیسک های اکسترنال و اینترنال آماده ارائه خدمات می باشد .

 

 

علائم بدسکتور شدن هارد

در مقاله "بد سکتورهارد" بصورت مفصل در مورد عبارت بدسکتور (Bad sector) توضیح داده شد ، در اینجا به علائم بدسکتور شدن هارد می پردازیم و به شما علائم خرابی هارد دیسک نشان داده تا قبل از سوختن هارد اقدام به تعمیر هارد و بک آپ ( Backup ) گرفتن از اطلاعات هارد نمایید .


پیغام خطای اسمارت هارد S.M.AR.T :

زمانی که پیغام ارور اسمارت هارد ( error smart hard) مشاهده می شود یعنی در لیست خطاهای SMART مقدار غیر قابل قبولی یافت شده که عمدتا ناشی از بدسکتورهارد می باشد.


- کند شدن هارد دیسک :

از نشانه های بدسکتورهارد کند شدن سرعت هارد که غالبا در هارد اکسترنال WD مشاهده می شود ، کاربران به دنبال علت پایین آمدن سرعت هارد اکسترنال و به تبع آن رفع کندی هارد اکسترنال خود می باشند.


- نشناختن هارد هنگام نصب ویندوز:

یکی از دلایل عدم شناسایی هارد درایو در هنگام نصب ویندوز و یا نشان ندادن درایوها و بصورت کلی نشناختن هارد لپ تاب و کامپیوتر هنگام نصب ویندوز ، اساسا ناشی از بدسکتور هارد و مشکلات لاجیکالی هارد می باشد.

 

- هنگ کردن کامپیوتر و مشکل کپی نشدن فایل از هارد


- صفحه آبی هنگام نصب ویندوز ویا در محیط ویندوز :

برای رفع مشکل صفحه آبی هنگام نصب ویندوز ( اصطلاحا صفحه آبی مرگ ) راهکارهای متعددی مطرح می گردد. مواردی همچون تغییر مد هارد دیسک و رفع بدسکتورهارد و فرمت کردن Fdisk هارد بکار می رود.
برای اینکه متوجه شویم چرا صفحه آبی (صفحه مرگ) اتفاق می افتد باید تمام قطعات سخت افزاری بصورت تخصصی تست شوند اما آنچه در اینجا مد نظر ما میباشد ، ارور صفحه آبی در هنگام نصب ویندوز که ناشی از بدسکتور و خرابی های هارد می باشد.

حل مشکل SMART هارد

S.M.A.R.T یا همان اسمارت مخفف عبارت Self-Monitoring-Analysis-And-Reporting-Technology یک سیستم نمایشگر و اعلام خطا است که در بیشتر هارد دیسک ها وجود دارد.
SMART موارد مختلفی از هارد را که میزان سلامت هارد دیسک(health) را معین می نماید دائما آنالیز می نماید ومواردی همچون بدسکتور هارد (درنوشتن و خواندن) ، Read error/Write error دمای هارد دیسک و... مورد برسی قرار می دهد.
زمانی که مقادیر بدست آمده از میزان استاندارد بیشتر باشد error smart پدیدار می شود و سیستم خطای اسمارت هارد می دهد و اخطار می کند قبل از خراب شدن هارد از اطلاعات آن Backup تهیه نمایید و تعویض هارد دیسک انجام شود که در این مقاله آموزش چگونگی رفع مشکل SMART و نحوه تعمیرSMART هاردیسک توضیح داده می شود.


رفع مشکل SMART هارد دیسک(S.M.A.R.T Status bad)

همانطور که در بالا بیان شد لیست خطاهای اسمارت هارد دیسک از فاکتورهای مختلفی تشکیل شده است. یکی از این فاکتورها Reallocated sector count می باشد که بیشترین مشکل تعمیر اسمارت هارد مربوط به ارور فوق است.
حال مهمترین مطلب که پیش می آید رفع error Reallocated sector count ، که این ارور ممکن است در حین کار در ویندوز بصورت SMART Hard disk error  یا هنگام روشن شدن لپ تاپ و کامپیوتر یا پیغام F1 یا همان ارور 301 هارد دیسک ظاهر شود.
(S.M.A.R.T Status bad Backup and Replace Press F1 TO RUN Setup) برای رفع ارور اسمارت بصورت همیشگی و تخصصی ، نرم افزاری وجود ندارد و نیاز به سخت افزارهایی مانند PC3000 است ولی راه کارهایی بصورت موقت وجود دارد.


غیر فعال کردن پیغام اخطار اسمارت (S.M.A.R.T)

زمانی که اسمارت هارد ( Hard Disk SMART ) دچار مشکل می شود. پیغام خطای هاردیسک در 2 قسمت مشاهده میشود :
1- درمحیط ویندوز پیغام windows detected Hard disk problem
2- پیغام F1 قبل از بالا آمدن ویندوز

برای رفع خطای اسمارت هارد در محیط ویندوز می بایست از منوی
 start menu/ All programs / accessories / system tools / Task scheduler  
را اجرا کنید و در منوی باز شده مسیر
Task scheduler library / microsoft / windows / disk diagnostic
را کیلیک کرده گزینه microsoft - windows disk diagnostic
را غیر فعال کنید تا نمایش پیغام برای همیشه متوقف گردد و یا در فواصل طولانی تری به شما نشان داده شود.
عمدتا کابران بدنبال پاسخ این پرسش هستند که آیا ممکن است این ارور باعث خراب شدن قطعات دیگر شود؟ و یا اینکه با فرمت کردن Fdisk تغییری در وضعییت هارد ایجاد می شود؟ و با تعویض ویندوز و فرمت کردن تمامی درایو ها باز هم پیغام نشان داده می شود؟
باید گفت با تمامی کارهای فوق تغییری در وضعیت هارد ایجاد نمی شود ، اگر قصد دارید هنوز از هارد استفاده کنید باید SMART را غیر فعال نمایید یا با توجه به مطالب فوق باPC 3000 کار بصورت کامل و تخصصی انجام شود.
لابراتور هارد ایران ، مجهزترین مرکز تخصصی تعمیر هارد در ایران با در دست داشتن تجهیزات بروز همچون PC3000 اقدام به تعمیر هارد کرده و مشخص می نماید که هارد دیسک شما درچه وضعیتی قرار دارد و قابل اطمینان برای نگهداری اطلاعات حساس می باشد.

تعمیر برد هارد

همانطور که در مقاله " ساختار هاردیسک " بیان شد یکی از اجزای اساسی هارد برد الکترونیکی می باشد.
یکی از علل خرابی هارد ، سوختن بردهارد است (هارد سوخته) ، که مشتری را به سمت مرکز فروش برد هارد و قیمت برد هارد دیسک می برد . البته یکی از نشانه های سوختن هارد ، خرابی برد هارد است که کاربر به دنبال تعمیر هارد سوخته و نهایتا بازیابی اطلاعات هارد سوخته می کشاند.اما همه ماجرا همین نیست ممکن است علتی که باعث خرابی برد هارد شما شده است به قسمت های سخت افزاری دیگر هارد دیسک از جمله هد هارد و یا قسمت های لاجیکالی همچون فریمور هارد آسیب وارد نماید.

بیشتر خرابی برد هارد مربوط به آی سی موتور VCM Motor ( یا همان آی سی اسموت ) میباشد ، قبل از تعویض آی سی اسموت باید کلیه قطعات برد را بررسی نمود. در هارد های جدید همچون گذشته صرفا با تعویض برد هارد مشکل حل نمیشود ! و نیاز به یکسان سازی برد جدید و قبلی میباشد ، در بعضی مواقع نوسان آنچنان شدید میباشد که علاوه بر برد هارد ، تعویض هد هارد نیز نیاز میباشد که در اصلاح هارد باید جراحی شود.

جهت جایگزین کردن برد باید شماره برد اولیه و برد جایگزین یکسان باشد تا قطعاتی همچون MCU و دیگر قطعات در هر دو، برد هارد مشابه باشد.
که در اینجا اهمیت اطلاعات هارد و لزوم بازیابی هارد اکسترنال سوخته مطرح می شود. اگر هارد شما یک هارد اکسترنال ضربه خورده می باشد شاید دیگر نتوان با استفاده از نرم افزار بازیابی اطلاعات نسبت به تعمیر هارد و ریکاوری اقدام نمود .
لابراتور هارد ایران اقدام به فروش برد هارد سیگیت از جمله :

-  برد هارد سیگیت (Seagate)

- بردهارد وسترن دیجیتال (Western DIgital)

- برد هارد توشیبا (Toshiba)

- برد هارد مکستور (Maxtor)

-برد هارد هیتاچی ( Hitachi & HGST)

- برد هارد لپ تاپ ؛

 با بهترین قیمت برد هارد نموده است .

ریکاوری هارد سوخته

هارد سوخته اصطلاحی است در زمانی که کاربر بعد از دیدن علائم خرابی هارد دیسک و مشاهده یکی از "نشانه های سوختن هارد" به کار می برد و در ابتدا به دنبال رفع مشکل هارد دیسک ، نرم افزار تعمیر هارد دیسک و.. می رود .
اما آنچه در ابتدا لازم است ، دانستن ایراد هارد و رفع آن ، علائم بدسکتور شدن هارد که یکی از انواع مشکلات هارد دیسک می باشد ، علت خرابی هارد اکسترنال  و تعمیر هارد اکسترنال سوخته است .

ریکاوری هارد سوخته(تعمیر هارد سوخته) :

ابتدا باید بررسی شود که هارد نیاز به تعویض هد ( اصطلاحا جراحی هارد دیسک) دارد و یا با تعمیر هارد می توان اطلاعات را بازیابی نمود .
در حالت اول نیاز به هد هارد مشابه برای جراحی هاردیسک می باشد که ما با داشتن قوی ترین آرشیو هد هارد این نیاز را برطرف می نماییم .
در حاالت دوم ابتدا رفع خرابی هاردیسک و دیتکت شدن هارد ( شناسایی هارد) اولویت دارد . با گسترش استفاده از هارد اکسترنال نیاز به بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال روز افزون شده است . که این نکته شما را بر این داشته است که به دنبال مرکز ریکاوری هارد جهت بازیابی اطلاعات هارد سوخته باشید .
لابراتور هارد ایران مرکز تعمیر هارد و ریکاوری اطلاعات با بهترین تعرفه ریکاوری هارد آماده ارائه خدمات می باشد و به منظور افزایش رضایت مندی مشتریان نسبت به مشاوره و تست رایگان و اعلام هزینه ی بازیابی اطلاعات هارد اقدام می نماید .

مشکل شناسایی نشدن ظرفیت هارد

مهمترین دسته بندی هارد ، ظرفیت هارد دیسک می باشد. که کاربران براساس نیاز ، هارد با ظرفیت های مختلفی را تهیه می نمایند اما گاهی مشکل عدم شناسایی هارد اکسترنال و اینترنال با ظرفیت صحیح و گاهی با ظرفیت صفر ( ظرفیت 0) مشاهده می شود.

عمدتا پس از اتصال هارد به سیستم و عدم شناسایی هارد اکسترنال شما به دنبال نرم افزار تعمیر هارد می روید. بهتر است قبل از هرگونه دستکاری با نرم افزار های تعمیر هارد به جهت رفع مشکل دیتکت نشدن هارد ، بررسی کنید که آیا مشکل عدم شناسایی هارد در بایوس هم وجود دارد؟ و یا اینکه مشکل در محیط ویندوز ویا عدم شناسایی هارد هنگام نصب ویندوز نیز وجود دارد ؟
اگر مشکل عدم شناسایی هارد هنگام نصب ویندوز ویا در بایوس مشاهده می شود. قطعا با هرگونه نرم افزار قابلیت دسترسی به هارد را ندارید و صرفا راه کارهایی که در مقاله " حل مشکل شناسایی شدن هارد " بیان شده وجود دارد.
اگر به دنبال نرم افزار تعمیرهارد هستید نرم افزارهای متفاوتی برای تعمیر هارد seagate (سیگیت) همچون seagate sea tools و نرم افزار تعمیر هارد اکسترنال WD پیشنهاد می شود.

بیشترین مشکل ظرفیت هارد مربوط به ایراد فریمور هارد میباشد ، اگر چه نرم افزار هایی جهت آپدیت فریمور و یا رفع ایراد فریمور وجود دارد ، اما پیشنهاد میشود جهت رفع مشکل فریمور هارد از ابزارهای تخصصی همچون PC3000  استفاده شود. 
اگر اطلاعات هارد مهم می باشد نرم افزار ریکاوری هارد پیشنهاد نمی شود و بهتر است بازیابی اطلاعات با سخت افزار انجام شود .
لابراتور هارد ایران، تعمیر هارد و ریکاوری اطلاعات با سخت افزار و بهترین هزینه ریکاوری.


پاک شدن اطلاعات هنگام نصب ویندوز

یکی از شایع ترین اتفاقاتی که رخ می دهد دیلیت شدن فایل در هنگام نصب ویندوز است که شما نیاز به ریکاوری فایل های دیلیت شده را پیدا میکنید.این مقاله سعی دارد چگونگی و مراحل بازیابی اطلاعات حذف شده را به صورت تخصصی بیان نماید و شما را با دلایل از بین رفتن و پاک شدن اطلاعات و نحوه ریکاوری اطلاعات هارد آشنا می سازد.

1- نصب ویندوز روی همان پارتیشن قبلی :

این عمل سبب مشکلاتی از قبیل پاک شدن سیستم فابل های ویندوز قبلی و جایگزینی اطلاعات جدید ، دیلیت شدن فایل های پوشه user ویندوز قبلی ، ممکن است اطلاعات بصورت کامل روی پارتیشن بازنویسی و یا حداقل MFT جدیدی جایگزین شده باشد.

2- پارتیشن قبلی حذف شده و مجدداً به دو یا چند پارتیشن تقسیم شده و ویندوز روی پارتیشن اول نصب شده :

برای حل مشکل هارد فرمت شده فوق ، مهمترین مساله این است که چه بخشی از فایل ها فرمت شده است و یا بازگردانی کدام پارتیشن حذف شده هارد مورد نظر ما می باشد پاسخ این سوالات برای تعیین شیوه ریکاوری فایل ها اهمیت زیادی دارد.

3- حذف 2 پارتیشن و یکپارچه سازی پارتیشن هارد و نصب ویندوز :

این عمل شبیه ایراد هارد در مورد فوق می باشد با این تفاوت که ممکن است بتوان عمل بازیابی پارتیشن از دست رفته را با هزینه ریکاوری کمتری انجام داد.البته فضای بازنویسی شده هارد در این مورد دارای اهمیت می باشد.

4- نصب ویندوز بر روی هارد که تنها یک پارتیشن داشته است :

موارد فوق در مورد ایراد هارد فرمت شده و سوالاتی در مورد اطلاعات هارد می باشد در این مورد نیز لحاظ می شود.
دیده شده در مواردی که کاربر به دنبال بازیابی اطلاعات هارد فرمت شده در هنگام نصب ویندوز می باشد اساساً ریکاوری فایل پوشه های دیگری بجز پوشه های ویندوز دارای اهمیت می باشد.

حل مشکل  و ریکاوری اطلاعات فایل های حذف شده :

آنچه در ریکاوری اطلاعات پارتیشن هارد فرمت شده مورد اهمیت قرار میگیرد میزان فضای بازنویسی شده هارد و مقدار سلامت فایل سیستم ها و MFT هارد می باشد.
بهترین راه حل برای مورد اول و دوم بازیابی بدون دسته بندی یا Raw پیشنهاد می شود. 
در مورد سوم اساسی ترین سوال این است که ما به دنبال کدام بخش از فایل های حذف شده می باشیم.در این مورد شاید بتوانیم اطلاعات حداقل یک یا چند پارتیشن را بصورت قبلی ریکاوری نماییم.
در آخرین مورد پس از مشخص شدن میزان فضای بازنویسی شده باید به دنبال آدرس پوشه های دارای اهمیت باشیم.
لابراتور هارد ایران با در دست داشتن تخصص در زمینه ریکاوری هارد و تعیین الگوریتم صحیح بازیابی اطلاعات هارد فرمت شده و بالاترین درصد موفقیت ریکاوری فایل های پاک شده و پارتیشن حذف شده آماده ارئه خدمات ریکاوری هارد به مشتریان می باشد.
لازم به ذکر است دستکاری نشدن هارد موفقیت را در زمینه بازیابی اطلاعات بالاتر می برد چرا که در غالب موارد کاربران به دلیل ریکاوری هارد با نرم افزار غیر اورجینال و قراردادن هارد در اختیار افراد غیر متخصص آسیب های جبران ناپذیری را به هارد و اطلاعات خود وارد کرده و شانس موفقیت بازگردانی اطلاعات فرمت شده را بصورت چشم گیری کاهش می دهند.

تعمیر هارد سوخته

اگر چه لفظ عامیانه هارد سوخته نادرست می باشد اما عموماً افراد این عبارت را برای ریکاوری هارد خراب خود به کارمی برند.
برای شروع ریکاوری هارد سوخته مهمترین مطلب یافتن ایرادهارد خراب و تعمیر هارد در یک ساختار اصولی می باشد.
اولین مطلبی که کاربر باید بداند ، نشانه های سوختن هارد است که پس از مراجعه به مرکز بازیابی هارد بتواند اطلاعات صحیح را به متخصصین این مرکز انتقال دهد.
شناختن نشانه های سوختن هارد از آن جایی مورد اهمیت قرار می گیرد که می بایست پس از مشاهده آن به هیچ وجه هارد خراب را روشن نکرده چرا که درهر بار دستکاری احتمال آسیب زدن به هارد و شانس ریکاوری هارد خراب را کاهش داده و در مقابل زمان تعمیر هارد سوخته را بالا برده و به تبع آن هزینه را افزایش می یابد.
ضروری است نشانه های سوختن هارد را بیان نمود :
* هارد اکسترنال ضربه خورده

* هارد صدای تق تق می دهد

* هارد سوخته لپ تاپ روشن نمی شود

* کند شدن هارد

* ...

مشتریان پس از مشاهده نشانه های سوختن هارد به دنبال بازیابی اطلاعات هارد سوخته لپ تاپ ، بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال ضربه خورده و تعمیر هارد سوخته با بهترین هزینه ریکاوری اطلاعات هارد خراب در کمترین زمان می باشند.
لابراتور هارد ایران ، تخصصی ترین مرکز تعمیر هارد در زمینه تعمیرهارد سوخته کامپیوتر ، بازیابی اطلاعات هارد خراب لپ تاپ و ریکاوری هارد اکسترنال با بهترین تعرفه بازیابی اطلاعات هارد و کاملترین آرشیو هد هارد می باشد.

صفحه1 از3

تبلیغات