ریکاوری اطلاعات هارد

ریکاوری اطلاعات هارد دیسک ریکاوری اطلاعات هارد دیسک ریکاوری اطلاعات هارد دیسک

خدمات ریکاوری اطلاعات هارد دیسک

آیا هارد دیسک (اکسترنال) شما ضربه خورده، شکسته یا آسیب دیده است و آیا اطلاعات مهمی را از دست داده اید؟ برای ریکاوری هارد دیسک میتوانید به لابراتوار هارد ایران اعتماد کنید. با توجه به تجربه بالا در زمینه تعمیر هارد در همه موارد ما می توانیم هارد دیسک (اکسترنال) شما را تعمیر کنیم یا فایل ها را بازیابی کنیم.

ریکاوری هارد اکسترنال توسط فرد متخصص

 اگر هارد دیسک شما به شدت آسیب دیده است یا به دلیل ماهیت بحرانی داده های از دست رفته ترجیح می دهید یک متخصص ریکاوری اطلاعات را انجام دهد، انتخاب کنید لابراتوار هاردایران بیش از 15 سال است که در زمینه ریکاوری هارد درایو فعال بوده است.

از داده های مهم شرکت گرفته تا عکس های خصوصی. انواع مختلف داده ها وجود دارد، اما همه به یک اندازه مهم هستند. برای جلوگیری از آسیب بیشتر، استفاده از هارد اکسترنال را متوقف کنید.

 

ریکاوری اطلاعات هر نوع هارد

ما می توانیم اطلاعات را از هر نوع یا مدلی از هارد دیسک ریکاوری کنیم. تفاوتی ندارد که درایو شما در لپ تاپ، دسکتاپ یا یک هارد اکسترنال است، از قبل به شما اطلاع خواهیم داد که آیا فقط به درایو شما نیاز داریم یا کل سیستم شما.

 هر موقعیتی

ما می توانیم داده ها را از انواع آسیب ها ریکاوری کنیم. به فایل های پاک شده، درایوهای فرمت شده، خرابی الکترونیکی، آسیب فیزیکی، آسیب با آب یا سوختن هارد، ویروس ها و موارد دیگر فکر کنید. در هر شرایطی که هستید، ما می توانیم کمک کنیم.

 در هر لحظه

با بیش از 15سال تجربه در ریکاوری اطلاعات، ما می دانیم که از دست دادن اطلاعات همیشه در بدترین زمان رخ می دهد. به همین دلیل است که ما سطوح خدمات مختلفی را برای ریکاوری اطلاعات هارد در 24 ساعت شبانه روز، 7 روز هفته و 365 روز سال ارائه می دهیم.

 

ما تمام تلاش خود را برای ریکاوری اطلاعات شما انجام خواهیم داد.

اما ما در مورد ریکاوری اطلاعات شما باید بدانید: همه خرابی هارد قابل ریکاوری نیستند.

 

عیب یابی هارد دیسک

هنگامی که دستگاه به آزمایشگاه ما می رسد، تجزیه و تحلیل و تشخیص را انجام می دهیم که از طریق آن علت ایجاد مشکل و همچنین بهترین راه حل را شناسایی می کنیم.

 

قیمت ریکاوری هارد

قیمت ریکاوری هارد، بسته به خرابی دستگاه شما، قیمت های مشخصی را ارائه می دهیم. 

 

فرآیند ساده و آسان. بیش از 15 سال تجربه به عنوان یک شرکت ریکاوری اطلاعات، با تلاش برای انطباق با نیازهای مشتری، به ما این امکان را داده است که یک فرآیند کاری آسان ایجاد کنیم که حداکثر سود را برای مشتری فراهم می کند.

 ما از مشکلی که مشتری در نتیجه از بین رفتن کلی یا جزئی اطلاعات هارد خود دچار می شود، آگاه هستیم. به همین دلیل، در لابراتوار هارد ایران، ما متعهد هستیم که مشتریان خود را از وضعیت ریکاوری مطلع کنیم و اطلاعات به روز را در هر مرحله از فرآیند ارائه دهیم.

فن آوری. به منظور تضمین موفقیت ریکاوری اطلاعات، لابراتوار هارد ایران در تحقیقات مستمر فعالیت می کند، ما ابزارهای خود را توسعه می دهیم.  همچنین یک آزمایشگاه مجهز به اتاق تمیز، جریان آرام و پیشرفته ترین ابزار برای ارائه خدمات ریکاوری با کیفیت بالا داریم.

محرمانه بودن تضمین شده است.  لابراتوار هارد ایران محرمانه بودن کامل داده های ذخیره شده در دستگاه و هویت مشتری را تضمین می کند.

 

سوالات متداول

  1. آیا امکان ریکاوری اطلاعات مورد نیاز من وجود دارد؟

برای اینکه مطمئن شوید امکان ریکاوری اطلاعات شما وجود دارد یا خیر، لازم است دستگاه آسیب دیده را اسکن کنید. در بیشتر موارد اطلاعات قابل ریکاوری هستند، با این حال برخی از خرابی ها وجود دارد که ریکاوری آنها ممکن نیست. به همین دلیل است که لابراتوار هارد ایران  دائماً در تحقیق و توسعه تکنیک های ریکاوری جدید سرمایه گذاری می کند که به آن اجازه می دهد تا 90٪ در ریکاوری اطلاعات به موفقیت دست یابد.

  1. ریکاوری اطلاعات هارد چقدر هزینه دارد؟

لابراتوار هارد ایران  بسته به آسیبی که در دستگاه ایجاد شده، قیمت های ثابتی را ارائه می دهد. برای شناسایی نوع خرابی و تعیین هزینه ریکاوری اطلاعات از دست رفته هارد، لازم است یک پیش تشخیص واحد آسیب دیده انجام شود.

  1. آیا ریکاوری اطلاعات بر گارانتی هارد تاثیر می گذارد؟

تولید کنندگان بزرگ هارد دیسک به ما اجازه می دهند دستگاه های موجود در آزمایشگاه خود را باز کرده و دستکاری کنیم تا ریکاوری اطلاعات شما را کامل کنیم. خدمات ریکاوری اطلاعات ما تمام شرایط لازم را برای شما فراهم می کند تا گارانتی هارد دیسک خود را حفظ کنید.

  1. چگونه باید دستگاه را ارسال کنم؟

به منظور ساده سازی و سرعت بخشیدن به فرآیند ریکاوری اطلاعات، لابراتوار هارد ایران امکان ارسال دستگاه را به شما ارائه می دهد به سادگی

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

02188228343

      5. چه زمانی اطلاعات ریکاوری شده را دریافت خواهم کرد؟

ریکاوری اطلاعات 5 تا 10 روز کاری از زمان دریافت دستگاه طول می کشد. در برخی موارد، پیچیدگی خرابی یا نیاز به قطعات، رعایت این مهلت را دشوار می کند. به طور کلی، فرآیندهای طولانی در طول تجزیه و تحلیل زنده بودن شناسایی می شوند. در این صورت، به شما اطلاع داده می شود تا بتوانید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید روند ریکاوری را ادامه دهید یا نه.

  1. اطلاعات ریکاوری شده در چه فرمتی به من تحویل داده می شود؟

اطلاعات ریکاوری شده بر روی یکی از دستگاه های ارائه شده توسط لابراتوار هارد ایران  یا در رسانه ارائه شده توسط مشتری تسلط پیدا می کند.

  1. آیا امکان استفاده از دستگاه پس از ریکاوری اطلاعات وجود دارد؟

لابراتوار هارد ایران  توصیه می کند که از دستگاهی که داده های خود را از دست داده است استفاده مجدد نکنید زیرا ممکن است دوباره اطلاعات خود را از دست بدهید. هدف اصلی ریکاوری اطلاعات شماست.

  1. چگونه می توانم برای ریکاوری اطلاعات پرداخت کنم؟

پرداخت خدمات ریکاوری اطلاعات را می توان از طریق نقدی یا کارت اعتباری انجام داد.

 

 

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.