تعمیر هارد ضربه خورده

تعمیر هارد ضربه خورده تعمیر هارد ضربه خورده تعمیر هارد ضربه خورده

تعمیر هارد ضربه خورده: اگر اطلاعات مهمی را بدون پشتیبان گیری مناسب روی رایانه خود نگه دارید، خبر بدی است. هنگامی که هارد دیسک خراب می شود، نه تنها ممکن است دسترسی به فایل های خود را از دست بدهید، بلکه حتی ممکن است نتوانید برای جستجوی راه حل در وب، سیستم عامل خود را بوت کنید.

اکنون که می دانید چه چیزی باعث خرابی هارد دیسک می شود، برای تعمییر هارد ضربه خورده به تنهایی اقدام به هیچ کاری نکنید و با کسی که متخصص این کار هست همکاری کنید، ما در لابراتور هارد ایران انواع هارد های ضربه دیده و... را برای شما تعمیر می کنیم.

 

ابزار تعمیر هارد ضربه خورده

وقتی هارد دیسکی را که ممکن است خراب شده باشد، در دست می گیرید، قبل از اینکه بخواهید آن را تعمیر کنید، ابتدا باید آنچه را که روی آن ذخیره شده است، کشف کنید. ممکن است متوجه شوید که بیشتر فضای ذخیره سازی توسط فایل های ناخواسته باقی مانده از برنامه های مختلف اشغال شده است. فایل منیجرهای سنتی برای این کار مناسب نیستند زیرا دید بسیار محدودی از داده های ذخیره شده ارائه می دهند.

یکی از مفیدترین نرم افزارهایی که لابراتور هارد ایران برای تعمیر هارد ضربه خورده از آن استفاده می کند این امکان رو به شما می دهد تا به راحتی نسخه پشتیبان کامل از پارتیشن و دیسک ایجاد کنید، که می تواند در رایانه های دیگر مستقر شود. این نرم افزار از سیستم های فایل بسیار بیشتری نسبت به آنچه اکثر متخصصان فناوری اطلاعات می توانند نام ببرند پشتیبانی می کند و حتی برخی از ابزارهای اولیه تعمیر بوت را نیز در خود دارد.

 

بهترین ابزار پاک کردن دیسک

متاسفانه همه هارد دیسک ها قابل تعمیر نیستند. گاهی عاقلانه تر است که همه داده ها را به یک دستگاه ذخیره سازی دیگر منتقل کنید و قبل از دور انداختن هارد دیسک آسیب دیده، آن را به طور ایمن پاک کنید. اگر برای حفظ حریم خصوصی و امنیت خود ارزش قائل هستید، باید بدانید که ابزارهای فرمت دیسک که با ویندوز و macOS ارائه می‌شوند، تضمینی برای حذف کامل داده‌ها نیستند. آنها صرفاً فضای ذخیره‌سازی را به‌عنوان رایگان علامت‌گذاری می‌کنند و به هر کسی که ابزار بازیابی اطلاعات خوبی دارد، اجازه می‌دهد تا داده‌های حذف شده را بازیابی کند.

 

تعمیر هارد آسیب دیده

 

بهترین ابزار نظارت بر سلامت

یکی دیگه از ابزار های تعمیر هارد ضربه دیده ابزار بسیار کاربردی برای نظارت بر دیسک است که می تواند داده های SMART (فناوری نظارت، تجزیه و تحلیل و گزارش خود) را از هارد دیسک بخواند. داده های SMART شامل مواردی مانند نرخ خطای عقب، نرخ خطای جستجو یا زمان چرخش است. سازندگان هارد دیسک می دانند که کدام مقادیر نرمال است و کدام یک ممکن است نشان دهنده خرابی قریب الوقوع هارد دیسک باشد و آنها را در سیستم عامل کدگذاری می کنند.

 

بهترین ابزار مدیر پارتیشن

یکی دیگه از ابزار های تعمیر هارد ضربه یک ویرایشگر گرافیکی پارتیشن است که می توانید از آن برای تغییر اندازه، کپی و جابجایی پارتیشن ها بدون از دست دادن اطلاعات یا خرابی فایل استفاده کنید. ممکن است بخواهید یک پارتیشن را کوچک کنید تا فضایی برای سیستم عامل دیگر یا یک پارتیشن پشتیبان ایجاد کنید. همچنین می توان آن را از وب سایت رسمی به عنوان یک توزیع کوچک قابل بوت گنو/لینوکس برای رایانه های مبتنی بر x86 بارگیری کرد و از یک درایو فلش USB استفاده کرد.

 

بهترین قابلیت برای تعمیر بخش های بد

در حالی که ویندوز دارای یک ابزار داخلی تعمیر هارد دیسک است که می تواند بخش های خراب و مشکلات دسترسی به فایل های ناشی از آنها را برطرف کند، این ابزار ویژه تعمیر هارد دیسک توانایی تشخیص بدسکتورهای فیزیکی روی سطح هارد دیسک و تعمیر آنها را با فناوری بازیابی به نام تولید کننده دارد.

 

بهترین مدیر هارد دیسک

یکی دیگه از ابزار های تعمیر هارد ضربه خورده برای جابجایی، تغییر اندازه و ایجاد پارتیشن نیست. این در واقع یک مدیر دیسک سخت پر از ویژگی است که قادر است تقریباً تمام مشکلات رایج مربوط به هارد دیسک را حل کند. به عنوان مثال، می توانید از آن برای تبدیل درایوهای MBR به طرح پارتیشن بندی GPT، انتقال کل سیستم عامل خود به یک هارد دیسک دیگر، یا خرد کردن فایل های حساس به روشی استفاده کنید که بازیابی آنها را در آینده غیرممکن کند.

 

بهترین برای کامپیوترهای قدیمی

یکی دیگه از ابزار های تعمیر هارد ضربه خورده برنامه ای برای بازیابی فایل های از دست رفته از دستگاه های ذخیره سازی مغناطیسی داده ها مانند هارد دیسک، در سال 2004 منتشر شد، ممکن است از دیدن آن در این لیست شگفت زده شوید. دلیل اینکه ما تصمیم گرفتیم آن را اضافه کنیم ساده است: این ابزار همچنان بهترین ابزار تعمیر هارد دیسک برای رایانه های قدیمی است.

 

تعمیر هارد ضربه خورده ای که به درستی کار نمی کند

راه های مختلفی برای تعمیر هارد دیسکی که به درستی کار نمی کند وجود دارد و هر کدام در شرایط کمی متفاوت مفید هستند لابراتور هارد ایران به شما کمک می کند تا هاردی که مانع از دسترسی شما به داده های شما می شود را از بین ببرد برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

آخرین ویرایش در شنبه, 07 آبان 1401 ساعت 16:57

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.