ریکاوری هارد دی وی آر | بازیابی اطلاعات هارد DVR | لابراتوار هارد ایران

ریکاوری هارد دی وی آر Dvr hdd recovery بسیار سخت و مشکل است و موقع بازیابی با مشکلاتی مواجه می‌شویم. زمانی که هارد DVR را به کامپیوتر متصل می‌کنیم به دلیل اینکه نوع فرمت آن با سیستم‌ عامل ویندوز تفاوت دارد، قادر به شناسایی نمی‌باشد. همچنین فرمت فایل در دستگاه DVR متفاوت است.

بنابراین برای حفظ امنیت دستگاه هنگام بازیابی، توانایی پیدا کردن هیچ فایلی را ندارد. با این وجود جای نگرانی در رابطه با بازیابی اطلاعات هارد DVR وجود ندارد. بنابراین نباید نگران از دست دادن فیلم، صدا و... بر روی هارد باشید. لابراتوار هارد ایران با بهره‌گیری از نیروهای متخصص و تجهیزات مدرن می‌تواند به بهترین شکل، بازیابی هارد دوربین مداربسته را انجام دهد.

امروزه یکی از راه‌های حفظ امنیت و کنترل مکان‌ها استفاده از هارد دوربین مدار بسته است. در حال حاضر، بیشتر از 80% اماکن از دوربین‌های مدار بسته بهره می‌گیرند. بنابراین مزایای استفاده از این سیستم بر هیچ کس پوشیده نیست. اما با همه مزیت‌هایی که این دوربین‌ها دارند می‌توانند معایبی نیز داشته باشند؛ به دلیل اینکه ساختار این وسیله بسیار پیچیده طراحی شده است. این واقعیت برای هر سیستم جدید که تکنولوژی‌های روز در آن‌ها به کار رفته است صادق است.

در این مقاله بیشتر در مورد معایب و مشکلات این سیستم‌ها سخن می‌گوییم. لذا لازم است تا با مشاهده هر گونه ایراد در این دستگاه‌ها به خدمات تخصصی بازیابی و ریکاوری اطلاعات دستگاه دوربین مدار بسته در مرکز هارد ایران مراجعه نمایید تا برترین خدمات و سرویس‌ها برای شما ارائه شود. در نظر داشته باشید به علت پیچیدگی در ساختمان هارد دی وی آر لازم است تا حتماً از افراد متخصص و مجرب در این امر بهره بگیرید. در صورت داشتن سؤال در این خصوص می‌توانید با ما در تماس باشید (5-88228343).

به هیچ‌وجه جهت بازیابی هارد دی وی آر Dvr hard disk drive recovery هارد دستگاه DVR را به سیستم عامل ویندوز متصل نکنید.

ممکن است هارد دی وی آر در دوربین مدار بسته از کار بیفتد و یا به مشکلات مربوط به حذف فیلم برخورد کرده باشید؛ اما نیاز به اطلاعات و فیلم‌های ضبط شده بر روی دوربین مدار بسته خود باشید. در ادامه به اشکالات مرتبط با از دست دادن اطلاعات دستگاه‌های DVR و بازیابی و ریکاوری حافظه دوربین مدار بسته دی وی آر می‌پردازیم.

ریکاوری حافظه دوربین مداربسته

در زیر توضیحاتی مربوط به ریکاوری حافظه دوربین مدار بسته و چگونگی آن ارائه خواهیم داد:

 • نرم‌افزار بازیابی DVR دی وی آر
  ما با استفاده از برخی نرم‌افزارهای تخصصی که توسط کارشناسان این شرکت طراحی شده است می‌توانیم فوراً فرآیند بازیابی و ریکاوری هارد DVR را به پایان برسانیم.
 • بازیابی فیلم دوربین مداربسته
  بیشتر دستگاه‌های دی وی آر فیلم‌ها را با پسوندهای H264 و MP4 سیو می‌کنند. ولی با هر اکستنشی که باشد تفاوتی ندارد. این شرکت می‌تواند اطلاعات فیلم دوربین مدار بسته را با هر تاریخ و پسوندی بازیابی نماید.
 • ریکاوری اطلاعات DVR در زمان فرمت
  چنانچه پس از فرمت هارد که بیشتر به دلیل اشتباه کاربران اتفاق می‌افتد، دوباره فیلم ضبط نکنید و دستگاه را خاموش کنید می‌توانید اطمینان کسب کنید که به همه فیلم‌ها با ترتیب تاریخ خواهید رسید.

لازم است تا به نکات زیر دقت داشته باشید:

 • در مرحله اول لازم است تا صبور باشید؛ زیرا این‌گونه مشکلات قابل حل هستند.
 • به هیچ‌وجه هارد DVR را از دستگاه خارج نکنید زیرا در هنگام وصل دوباره دستگاه پیام فرمت نشان داده خواهد شد که اصلاً نبایستی هارد را دوباره فرمت کنید.
 • توجه کنید که فیلم‌های دوربین مدار بسته چه موقع، مجدداً نوشته می‌شوند. به عنوان مثال سیستم‌های DVR طور طراحی شده‌اند که فیلم‌های ذخیره شده بر روی دوربین مدار بسته را به مدت یک ماه و یا بیشتر سیو می‌کنند. بعد از این زمان فیلم روز اول با روز 366 جایگزین می‌شود. بنابراین فیلم‌های شما بعد از یک زمان خاص که از پیش مشخص شده است دوباره نویسی می‌شود. لذا لازم است تا از فیلم‌های خود یک بک‌آپ بگیرید.
 • در جابجایی دستگاه DVRدقت کنید که به دلیل اینکه هارد دستگاه حتی در ضربات بسیار ناچیز نیز ممکن است به شدت صدمه و آسیب ببیند.

ریکاوری حافظه دوربین مداربسته

ایرادات و مشکلات دوربین‌های مدار بسته در بازیابی دیتا

دوربین‌های مدار بسته به علت وجود پروسه حفاظتی برای جلوگیری از بروز هر نوع اشکال و ایراد در اطلاعات شما، آن‌ها را به شکل کد‌گذاری سیو می‌کنند و در هیچ سیستم عامل و دستگاه دیگر، قابل شناسایی و دیتکت شدن نیستند. به این دلیل که دوربین مدار بسته بایستی از هر گونه سوء استفاده از اطلاعات شما محفوظ بماند و فقط در دستگاهی قابل خواندن باشد که اطلاعات شما بر روی آن ریخته می‌شود.

همچنین در صورت جدا شدن دستگاه، فقط خود شما بتوانید فیلم‌ها و اطلاعات را داشته باشید و نه هیچ فرد دیگری. بنابراین این دلیلی است که کار ریکاوری و بازیابی اطلاعات دوربین مدار بسته DVR کمی پیچیده می‌شود. لذا انجام این عملیات به علت دشوار بودن از عهده افراد ناشی و بدون تخصص بر نمی‌آید.

همان‌طور که در مطالب بالا توضیح دادیم در دوربین‌های مدار بسته فرمت فیلم سیو شده با سایر فیلم‌ها یکی نیست لذا قابلیت پخش آن محدود می‌شود. این امر از جنبه حفاظتی برای اطلاعات بسیار اهمیت دارد ولی بازیابی اطلاعات دوربین مدار بسته DVR را کمی با مشکل روبرو می‌کند.

این دوربین‌ها بر حسب بازه زمانی از پیش تعیین شده کار می‌کنند. همچنین خودتان نیز می‌توانید این دوره زمانی را تعیین نمایید. بنابراین ساختار این دوربین‌ها طوری طرح ریزی شده است که بعد از پایان مدت زمان مشخص شده، از اطلاعات خالی می‌شوند و از ابتدا شروع به سیو اطلاعات می‌کنند و یا به صورت روزشمار از پیمانه مشخص شده پر می‌کنند و اطلاعات قدیمی‌تر را پاک نمی‌کنند؛ اما تنها بازه مشخص شده را نشان می‌دهند. بنابراین جهت ریکاوری اطلاعات دوربین مدار بسته DVR لازم است تا به مرکز تخصصی هارد ایران مراجعه نمایید که اطلاعات مهم و حیاتی شما را با تخصص و مهارت بازیابی کند.

راه‌هایی برای پیشگیری از دست دادن اطلاعات دوربین‌های مدار بسته

 • اولین راهکار این است که اطلاع دقیقی از دوره زمانی ذخیره‌سازی دوربین‌های مدار بسته داشته باشید و قبل از پاک شدن اطلاعات یک نسخه کپی از اطلاعات قدیمی تهیه کنید.
 • در نظر داشته باشید که به طور خودسرانه، هاردهای دوربین مدار بسته را جدا نکنید زیرا بعد از وصل مجدد امکان دارد تا اطلاعات شما دیگر قابل شناسایی نباشد و خوانده نشود.
 • به هیچ وجه هارد دیسک دستگاه DVRرا در برابر سیستم ویندوز نگذارید زیرا امکان دارد تا اطلاعات دستگاه از بین برود.
آخرین ویرایش در پنج شنبه, 26 اسفند 1400 ساعت 09:27

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.