ریکاوری هارد فرمت شده

بازیابی هارد اکسترنال فرمت شده :

در عصر امروز یکی از مسئله سازترین مشکلات کاربران از دست رفتن اطلاعات آن ها از هارد می باشد در حقیقت باید گفت که امروزه گستردگی استفاده از هارد اکسترنال زمینه را برای اتفاقاتی از جمله حذف شدن فایل هارد اکسترنال ، فرمت شدن درایو هارد اکسترنال ، پارتیشن حذف شده ، ضربه خوردن هارد اکسترنال و... بوجود آورده است که کاربران را بر آن داشته که به دنبال تعمیر هارد اکسترنال و ریکاوری هارد اکسترنال فرمت شده و یا حتی ریکاوری هارد پارتیشن بندی شده و همچنین ریکاوری پارتیشن حذف شده هارد و ... باشند.

با پیشرفت فناوری دیجیتال، امروزه داده ها به مهم ترین دارایی برای کل جهان تبدیل شده است. داده ها چه یک شرکت بزرگ، چه یک دولت یا یک کارگر خانگی، یکی از حیاتی ترین نقش ها را در زندگی روزمره ایفا می کنند. در حالی که ارزش داده ها روز به روز در حال افزایش است، خطر از دست دادن آن نیز افزایش می یابد.

از دست دادن داده ها می تواند به دلایل ساده ای مانند خطای انسانی باشد، در حالی که سایر موارد شامل نقص نرم افزار و سخت افزار یا حتی یک خرابکاری است. دلیل هر چه که باشد، خوشبختانه لابراتوار هارد ایران به اندازه کافی توانمند است که تقریباً هر نوع داده را تا حد قابل توجهی بازیابی کند. 

 

راه های متعددی برای بازیابی اطلاعات از دست رفته هارد دیسک ها وجود دارد. در حالی که تعمیر قطعات سخت افزاری یکی از آخرین راه های باقی مانده است، معروف ترین روش برای انجام این کار استفاده از نرم افزارهای پیشرفته بازیابی اطلاعات است. امروزه هزاران محصول و خدمات نرم افزاری وجود دارد که می توانند با خیال راحت کار را با دقت تقریبا 100% انجام دهند. مهم نیست که چه نوع داده ای را می خواهید بازیابی کنید یا مهمتر از آن، روی چه نوع سیستمی کار می کنید. برای همه چیز راه حلی وجود دارد، اگرچه جستجو برای محصول مناسب گاهی اوقات دشوار است.

برای بازیابی اطلاعات هارد دیسک  ابتدا یک پارتیشن یا درایو انتخاب می شود، سپس جستجوی اطلاعات از دست رفته انجام می شود و در نهایت پیش نمایش تمامی فایل های لیست شده انجام می شود و پس از آن موارد حذف شده برای بازیابی انتخاب می شوند.

متخصصین ما، در لابراتوار هارد ایران حتی قادر هستند بازیابی اطلاعات هارد شما را بر حسب فرمت فایل و حجم نیز انجام دهند.

در ابتدا کاربران به دنبال آموزش ریکاوری هارد اکسترنال فرمت شده و آموزش بازیابی فایلهای هارد فرمت شده wd  میگردند که البته شاید در ابتدا کاربر به دنبال بازیابی با نرم افزارهای ریکاوری هارد دیسک برود که ممکن است نه تنها به فایل های مد نظر خود دستیابی پیدا نکند بلکه سبب آن گردد که متخصصان این زمینه هم برای کار ریکاوری هارد دچار مشکل گردند ، برای توجیه دقیق مطلب میبایست اطلاعات دقیقی از "ساختار منطقی پارتیشن هارد" بدست آورد.

یکی از تفاوت های مهم در ریکاوری با نرم افزار های غیر اورجینال در مقابل ریکاوری با سخت افزارهایی همچون PC3000 میتوان به قابلیت ریکاوری سخت افزاری روی هارد در حالتی که هیچ تغییری در وضعیت قبلی هارد ایجاد نمیکند و کلیه اطلاعات هارد را بصورت دسته بندی قبلی ریکاوری مینماید.

عمدتا مشاهده میشود که پس از ریکاوری با نرم افزارهای غیر اورجینال اطلاعات بصورت ناقص و گاها پراکنده و بدون توجه به دسته بندی قبلی و یا حتی بخشی از فایل های حذف شده به صورت آسیب دیده و خراب بازیابی میشوند.

توصیه میشود بعد از فرمت شدن هارد و حذف شدن پارتیشن بدون دستکاری و ریکاوری نرم افزاری به این مرکز مراجعه نموده  تا متخصصان لابراتوار هارد ایران تمامی اطلاعات را به صورت دسته بندی اولیه ، در اختیار شما قرار دهند. 

 

آخرین ویرایش در یکشنبه, 12 تیر 1401 ساعت 15:54

رسانه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.